Wyniki konkursu „Wielkanocna Kartka Społem” 2020

Opublikowano: 18 marca 2020

Jak co roku Centrum Inicjatyw Lokalnych, PSS Społem Zawiercie, Ark Jobs i Kuźnia Młodych Talentów zorganizowali konkurs plastyczny dla przedszkoli pn. „Wielkanocna Kartka Społem”.

Pomimo wyjątkowej sytuacji panującej w naszym kraju i na świecie, zobowiązani regulaminem postanowiliśmy rozstrzygnąć konkurs, jednak wręczenie nagród zostanie przełożone w czasie. W ramach konkursu wpłynęło do nas aż 150 prac – doceniliśmy zaangażowanie dzieci i wyróżniliśmy najciekawsze prace.

Tegoroczna formuła konkursu będzie różniła się od tej z lat ubiegłych, co spowodowane jest pojawieniem się i wzrostem zachorowań na COVID-19. Kierując się bezpieczeństwem mieszkańców zdecydowaliśmy, że zwycięska kartka nie zostanie wydrukowana i nie będzie sprzedawana w Sklepach SPOŁEM. Organizatorzy konkursu przekażą datek na rzecz Domu Dziecka w Zawierciu.

Przekazanie czeku oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu odbędzie się, gdy sytuacja w kraju będzie określana już jako bezpieczna i stabilna. O wszystkim będziemy Was na bieżąco informować. A teraz… czas na wyniki!

Pragniemy ogłosić, że pierwsze miejsce w konkursie zajął Piotr Wróbel z Przedszkola nr 3. Dodatkowo przyznaliśmy 34 wyróżnienia, w tym trzy od organizatorów konkursu. Centrum Inicjatyw Lokalnych zdecydowało się wyróżnić Alicję Gałę z Przedszkola nr 15, Ark Jobs Dawida Ziębińskiego z Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Katilandia”, a Społem Zawiercie Oliwię Pichetę z Przedszkola nr 3.

Pełna lista wyróżnionych znajduje się w załączniku poniżej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i przedszkolom za zaangażowanie!

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie