Twój 1% ma wielką moc!

Przekazując 1% podatku na rzecz Centrum Inicjatyw Lokalnych okazujesz nam swoje zaufanie i wspierasz nasze działania.

Twój 1% daje nam możliwość przyznawania stypendiów naukowych dla najzdolniejszych, realizowania programu stypendialnego „Zostańcie w Zawierciu”, wdrażania Programu „Działaj Lokalnie” czy wydawanie kalendarzy z serii „Dawne Zawiercie” . To z Twoją pomocą, od lat wydajemy pismo „Zawiercianin”, organizujemy konkursy plastyczne dla dzieci i młodzieży, Kongresy Zdrowia Seniorów oraz festyny rodzinne dla mieszkańców. Każdego dnia działamy na rzecz lokalnej społeczności, przeciwdziałamy wykluczeniu społecznemu, chronimy historię i budujemy poczucie tożsamości narodowej oraz kulturowej. Współpracujemy z wieloma gminami i dbamy o naszą wspólną tożsamość, kulturę i historię.

Wymienione działania są możliwe dzięki temu, że dajesz coś od siebie – swój 1%! Skorzystaj z tej możliwości i przekaż nam swój 1% podatku dochodowego wskazując numer KRS: Centrum Inicjatyw Lokalnych 0000 215 720.

ROZLICZ PIT ONLINE
Pobierz darmowy program

Jak przekazać 1% podatku?

Wybraliśmy dla Państwa proste, wygodne i bezpieczne rozliczenie PIT – naszym zdaniem najlepsze w Polsce.

Chcemy odwdzięczyć się za wsparcie naszej organizacji. Dlatego udostępniamy Państwu, zupełnie za darmo, możliwość rozliczenia podatku. Wybraliśmy rozwiązanie wyróżniające się wśród programów i usług rozliczenia podatku dostępnych na rynku. System, który wskaże i podpowie jak prawidłowo można obniżyć podatek. Od 2012 roku PITax.pl Łatwe podatki obsługuje miliony zadowolonych podatników.

Zapraszamy do skorzystania

Dziękujemy za Twoją pomoc i wsparcie dla inicjatyw lokalnych!

Masz pytania? Napisz do nas!