Twój 1% ma wielką moc!

Przekazując 1% podatku na rzecz Centrum Inicjatyw Lokalnych okazujesz nam swoje zaufanie i wspierasz nasze działania.

Twój 1% daje nam możliwość przyznawania stypendiów naukowych dla najzdolniejszych, realizowania programu stypendialnego „Zostańcie w Zawierciu”, wdrażania Programu „Działaj Lokalnie” czy wydawanie kalendarzy z serii „Dawne Zawiercie” . To z Twoją pomocą, od lat wydajemy pismo „Zawiercianin”, organizujemy konkursy plastyczne dla dzieci i młodzieży, Kongresy Zdrowia Seniorów oraz festyny rodzinne dla mieszkańców. Każdego dnia działamy na rzecz lokalnej społeczności, przeciwdziałamy wykluczeniu społecznemu, chronimy historię i budujemy poczucie tożsamości narodowej oraz kulturowej. Współpracujemy z wieloma gminami i dbamy o naszą wspólną tożsamość, kulturę i historię.

Wymienione działania są możliwe dzięki temu, że dajesz coś od siebie – swój 1%! Skorzystaj z tej możliwości i przekaż nam swój 1% podatku dochodowego wskazując numer KRS: Centrum Inicjatyw Lokalnych 0000 215 720.

POBIERZ DARMOWY PROGRAM PIT

Jak przekazać 1% podatku?

Darmowy program PIT, który Państwu proponujemy, to profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Długotrwała praktyka producenta programu, monitoring rynku oraz sugestie osób korzystających z programów do tworzenia rocznych zeznań podatkowych umożliwiły wdrożenie optymalnych rozwiązań. Zastosowanie specjalnego modułu znacznie ułatwia samodzielne rozliczenie PIT-u. Program w pewnym sensie prowadzi użytkownika „za rękę”, poprzez wszystkie etapy tworzenia rozliczenia podatkowego.

Nawet osoby nie mające doświadczenia w sporządzaniu rozliczeń poradzą sobie z tym zadaniem bez najmniejszego problemu. Korzystając z nowego modułu, aby dokonać rozliczenia, wystarczy odpowiadać na zadawane przez program pytania. Z naszego darmowego programu PIT może skorzystać każdy – wystarczy zapisać aplikację na dysku swojego komputera i uruchomić instalator, a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się na ekranie komunikatami.

POBIERZ PROGRAM PIT

Dziękujemy za Twoją pomoc i wsparcie dla inicjatyw lokalnych!

Masz pytania? Napisz do nas!