Trwa rekrutacja do zadania pn. „Jestem jak Ty – patrzę ponad horyzont”

Opublikowano: 28 września 2021

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza osoby z niepełnosprawnością mieszkające na terenie powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego do wzięcia udziału w zadaniu dofinansowanym z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego pn. „Jestem jak Ty – patrzę ponad horyzont”.

Celem zadania jest wsparcie zawodowego oraz społecznego funkcjonowania osób z niepełnosprawnością w wieku wczesnej i średniej dorosłości (25-50 lat) poprzez organizację warsztatów językowych z języka angielskiego oraz dotyczących profilaktyki stresu i efektywnej komunikacji. W ramach zadania zostanie również zorganizowana wycieczka, która pozwoli uczestnikom zwiększyć swoje kompetencje społeczne.

Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwolą uczestnikom zadania wzbogacić swoje CV, poczuć się bardziej pewnymi na rynku pracy oraz w życiu codziennym.

W projekcie weźmie udział 10 uczestników. O zakwalifikowaniu się do projektu decydują: spełnienie wymogów określonych w Regulaminie oraz kolejność zgłoszeń.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz klauzula informacyjna są dostępne w załączniku

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: hac@cil.org.pl lub wypełnić w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Polskiej 14 B po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym (numer tel. 32 67 020 14).

Na zgłoszenia czekamy do 6.10.2021 roku do godziny 15:00.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie