Szkolenia dla gmin za nami!

Opublikowano: 29 kwietnia 2023

W ostatnim czasie, zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami, przedstawiciele Centrum Inicjatyw Lokalnych przeprowadzili szkolenia dotyczące udziału w konkursie Działaj Lokalnie 2023. Odwiedziliśmy gminy objęte Programem Działaj Lokalnie z powiatów zawierciańskiego: Irządze, Porębę, Włodowice, Żarnowiec, Ogrodzieniec; myszkowskiego: Koziegłowy, Poraj i będzińskiego: Bobrowniki.

Szkolenia były dedykowane przedstawicielom organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie gmin objętych Programem, którzy chcieliby wziąć udział w tegorocznym konkursie. Uczestnicy szkoleń poznali zasady udziału w konkursie, ideę Programu Działaj Lokalnie oraz dowiedzieli się jak korzystać z generatora wniosków.

Dziękujemy, że byliście z nami i przypominamy, że wnioski można składać do 12.05.2023 roku do godziny 15.00 poprzez generator  https://generatorspoleczny.pl/

Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Polskiej 14 B w Zawierciu w godzinach od 7:00 do 15:00, pod numerem telefonu 32 67 020 14, adresem e-mail: kruk@cil.org.pl, hac@cil.org.pl oraz na stronach www.dzialajlokalnie.plhttp://cil.org.pl/.

 

Program Działaj Lokalnie jest wdrażany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych na terenie powiatów zawierciańskiego, myszkowskiego i będzińskiego, współfinansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie