Rusza Senioralna akademia zdrowia

Opublikowano: 28 lipca 2021

Wykład o zdrowym odżywianiu oraz smaczne zdrowe śniadanie – to wszystko czeka na zawierciańskich seniorów już 3 sierpnia o 10:00 w Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul Polskiej 14b. Jest to pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu „Senioralna Akademia Zdrowia” realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, współfinansowanego ze środków Gminy Zawiercie.

Projekt „Senioralna Akademia Zdrowia” ma na celu wzrost wiedzy w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych. Realizacja projektu wpłynie na rozwój profilaktyki zdrowotnej i świadomości mieszkańców Zawiercia w wieku 60+, w zakresie zdrowego stylu życia. W ramach projektu zostaną zorganizowane 4 spotkania podczas, których odbędą się prelekcje prozdrowotne połączone ze smacznym i zdrowym poczęstunkiem.

Osoby zainteresowane udziałem w pierwszym spotkaniu prosimy o złożenie formularza zgłoszeniowego do dnia 2 sierpnia 2021, mailowo na adres cil@cil.org.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul Polskiej 14 B, między 7:00 a 15:00. Szczegółowe informacje można uzyskać  pod nr tel. 32 67 020 14.

O terminach kolejnych spotkań będziemy sukcesywnie informować.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie