Wyniki konkursu „Chroń las razem ze mną”

Opublikowano: 25 marca 2022

Wychowankowie szkół i przedszkoli z powiatu zawierciańskiego nie tylko wiedzą jak chronić przyrodę, ale i potrafią wykazać się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi!

W ramach konkursu ekologicznego pn. „Chroń las razem ze mną”, do biura Centrum Inicjatyw Lokalnych wpłynęło prawie 300 prac plastycznych! Uczestnikom konkursu nie brakowało pomysłowości i talentu, dlatego obrady komisji konkursowej były długie i burzliwe. Zgodnie z regulaminem konkursu, wyróżniono 20 najciekawszych prac w czterech kategoriach, które napłynęły z placówek przedszkolnych i szkolnych z terenu Powiatu Zawierciańskiego.

Lista wyróżnionych prac jest już dostępna w załączniku pod tym artykułem. Zachęcamy do zapoznania się wynikami konkursu i zapraszamy wyróżnione osoby na uroczystość rozdania nagród.

Wręczenie nagród w konkursie odbędzie się 4 kwietnia 2022 r. o godz. 11.00 w Bistro Mojego Brata w Zawierciu.

Konkurs realizowany jest przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w ramach projektu „Z ekologią za Pan brat”, wspófinansowanego ze środków Fundacji Orlen, w ramach ogólnopolskiego programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”. Partnerem projektu jest PGL LP Nadleśnictwo Siewierz.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie