Konkurs pt. „Ekologia w oczach dziecka III” – rozstrzygnięty!

Opublikowano: 6 czerwca 2018

Konkurs plastyczny „Ekologia w oczach dziecka III” został rozstrzygnięty. Najmłodsi mieszkańcy miasta zaskoczyli nas kreatywnością i zaimponowali zaangażowaniem! Celem przedsięwzięcia było poszerzenie świadomości ekologicznej oraz działań na rzecz propagowania utrzymania czystości i porządku wśród przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Prace plastyczne można było wykonać w jednej z trzech kategorii: „Mój czysty świat”, „Dobre rady na odpady”, „Segregujesz-  świat ratujesz”.  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy aż 91 prac z 15 zawierciańskich szkół i przedszkoli. Nagrody i wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki w wieku 3-4 lata, przedszkolaki w wieku 5-6 lat oraz uczniowie klas I-III szkół podstawowych. Na podium znalazło się 19 laureatów, zaś 15 dzieci otrzymało wyróżnienia.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 12.06.2018 roku (wtorek) o godz. 11.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu w sali 305. Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór pamiątek i dyplomów. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Cieszymy się, że na świat patrzycie przez pryzmat ekologii i troski o środowisko. W załączniku znajduje się pełna lista laureatów i osób wyróżnionych, znajdź wśród nich siebie!

Konkurs „Ekologia w oczach dziecka III” jest współfinansowany przez Gminę Zawiercie w ramach wspierania realizacji zadania publicznego w zakresie Działań edukacyjnych wśród dzieci i młodzieży, a także wśród osób dorosłych na terenie Gminy Zawiercie propagujące zasady utrzymania czystości i porządku.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie