Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych wyróżniona za zaangażowanie społeczne

Opublikowano: 14 lipca 2018

Nieustannie podejmujemy w życiu nowe działania, stawiamy kolejne kroki. Niektóre raz podjęte przedsięwzięcia stają się sensem do dalszego działania oraz tworzenia.

27 marca 2018 roku Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu otrzymała od wicewojewody śląskiego – Jana Chrząszcza dyplom z podziękowaniami za zaangażowanie w działania w ramach Programu Współpracy Wojewody Śląskiego z Podmiotami Niepublicznymi w Zakresie Pomocy Społecznej na lata 2016-2020.

Dzięki udziałowi w „Otwartym konkursie ofert w 2017 r.” Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych uzyskała dofinansowanie na zorganizowanie Kongresu Zdrowia Seniorów. Przedsięwzięcie dedykowane nestorom z naszego regionu okazało się wielkim sukcesem. Niesienie pomocy i wsparcia ludziom, a także troska o jakość ich życia oraz funkcjonowania zawsze były i nadal są niezwykle ważne. Dostrzegając aktualne potrzeby osób z naszego otoczenia oraz sięgając wzrokiem dalej – możemy zrobić coś dobrego dla innych. Działania, inicjatywy, gesty – wszystko, co czynimy dla drugiego człowieka, czynimy dla siebie.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie