Dziękujemy, że byliście z nami!

Opublikowano: 28 kwietnia 2024

Program Działaj Lokalnie daje wiele możliwości organizacjom pozarządowym oraz grupom nieformalnym. Jednak, aby mieć możliwość na uzyskanie dofinansowania projektu, konieczne jest jego właściwe przygotowanie, poznanie zasad oraz założeń zawartych w Regulaminie konkursu.

W ostatnich tygodniach Centrum Inicjatyw Lokalnych zrealizowało szkolenia na terenie gmin partnerskich dla osób, które pragną przyczynić się do pozytywnej zmiany w swojej miejscowości. Uczestnicy szkoleń poprowadzonych przez Lidię Kruk zajmującą się Programem Działaj Lokalnie w CIL, poznali zasady udziału w konkursie, ideę Programu Działaj Lokalnie oraz dowiedzieli się jak korzystać z generatora wniosków.

Dziękujemy, że byliście z nami i przypominamy, że wnioski można składać do 15.05.2024 roku do północy poprzez generator  https://generatorspoleczny.pl/

Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Polskiej 14 B w Zawierciu w godzinach od 7:00 do 15:00, pod numerem telefonu 32 67 020 14, adresem e-mail: kruk@cil.org.pl, oraz na stronach www.dzialajlokalnie.plhttp://cil.org.pl/.

 

Program Działaj Lokalnie jest wdrażany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych na terenie powiatów zawierciańskiego, myszkowskiego i będzińskiego, współfinansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i organizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie