Pora na premierę!

Opublikowano: 31 grudnia 2022

 

Fundacja Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza do lektury pierwszego numeru magazynu „Aktywny Senior”. Publikacja powstała głownie z myślą o osobach starszych z naszego regionu, które każdego dnia udowadniają, że starość nie jest kresem życia, ale czasem, kiedy można nadal rozwijać swój umysł, realizować cele, spełniać marzenia i pokonywać własne ograniczenia. W publikacji znajdzie Państwo między innymi wywiad z Krystyną Męcik – prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach, która udowadnia, że aktywność społeczna, obywatelska oraz realizowanie międzynarodowych projektów, w tym w ramach programu Erasmus+ dodają skrzydeł organizacjom senioralnym.

Na łamach gazety zostały także opisane działania o charakterze obywatelskim zrealizowane przez uczestnicy projektu pn. „SOS – społecznie, obywatelsko, skutecznie”. A także międzynarodowe inicjatywy, realizowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu, Łazach oraz w Koziegłowach. Gorąco zachęcamy do lektury. Wersję papierową możecie Państwo odebrać już w poniedziałek, 02.01 w godzinach otwarcia naszego biura czyli od godziny 7.00 do godziny 15.00. Do zobaczenia.

Aktywny Senior

 

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie