Wyniki konkursu: Smacznie i zdrowo ze Społem 2022

Opublikowano: 15 czerwca 2022

Wychowankowie zawierciańskich szkół podstawowych nie tylko wiedzą jak zdrowo jeść, ale również potrafią wykazać się kreatywnością i zdolnościami plastycznymi! Po burzliwych obradach, komisji konkursowej udało się wyróżnić najciekawsze prace tegorocznego konkursu plastycznego „Smacznie i zdrowo ze Społem” 2022.

I miejsce w konkursie zajęła Natalia Sochacka z Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu. Komisja konkursowa wyróżniła łącznie 34 uczestników, w tym przyznała trzy wyróżnienia specjalne. Centrum Inicjatyw Lokalnych wyróżniło Hannę Jabłońską ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zawierciu, PSS Społem Michała Szlachtę ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Zawiercie, a ARK Jobs Daniela Grajdka z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zawierciu. W konkursie wzięli udział uczniowie zawierciańskich szkół podstawowych z klas I-III.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się już w najbliższy czwartek (23 czerwca) o godzinie 12:00 w Bistro Mojego Brata w Zawierciu.

Zapraszamy na smaczne i zdrowe świętowanie!

Pełna laureatów konkursu dostępna jest w załączniku.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie