Wyniki konkursu: „Bożonarodzeniowa Kartka Społem” 2021

Opublikowano: 3 grudnia 2021

Magia świąt powoli opanowuje Zawiercie! W tegorocznym konkursie pn. „Bożonarodzeniowa Kartka Społem” organizowanym przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, PSS Społem Zawiercie, Kuźnię Młodych Talentów oraz ARK Jobs wzięło udział aż 185 przedszkolaków z zawierciańskich przedszkoli.

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta wykazali się kreatywnym podejściem do tematu, zastosowali różnorodne techniki i formy plastyczne. Dlatego też komisja konkursowa stanęła przed trudnym wyborem zwycięzców, ale udało się!

I miejsce w konkursie zajął Mikołaj Czok z Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola Katilandia. To właśnie jego praca zostanie wydrukowana w formie kartki świątecznej i będzie sprzedawana w sklepach PSS Społem Zawiercie. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Zawierciu.

Wyróżnienie specjalne od Centrum Inicjatyw Lokalnych zostało przyznane Dawidowi Nowakowi z Przedszkola nr 7, a wyróżnienie specjalne ARK Jobs powędrowało do Anny Domagały z Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola Katilandia. Z kolei Filip Leszczyński z Przedszkola nr 7 otrzymał wyróżnienie specjalne od PSS Społem Zawiercie.

Poza tym jury konkursowe przyznało 31 wyróżnień dodatkowych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Oficjalne wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych dla wszystkich laureatów odbędzie się 10 grudnia 2021 roku (piątek) o godzinie 10:00 w Bistro Mojego Brata przy ul. Sikorskiego 26 w Zawierciu.

Pełna lista nagrodzonych osób dostępna jest w załączniku.

LISTA OSÓB WYRÓŻNIONYCH W KONKURSIE

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie