Warsztaty komputerowe, bo wiedza to podstawa!

Opublikowano: 2 listopada 2020

Współczesny rynek pracy wymaga od potencjalnego kandydata posiadania wielu umiejętności. Jedną z nich jest obsługa komputera i umiejętne korzystanie z różnego rodzaju programów komputerowych, w tym pakietu Microsoft Office.

W ramach zadania realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych pn. „Aktywniejsi z każdym dniem – działania na rzecz osób niepełnosprawnych”, zostały zorganizowane warsztaty komputerowe dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności z powiatu zawierciańskiego.

Warsztaty odbyły się w dniach 29-30.10.2020 r. i były w całości poświęcone zagadnieniom związanym z obsługą komputera oraz pakietowi Microsoft Office.

Uczestnicy zadania podnieśli swoje kompetencje komputerowe, zwiększyli wiedzę z zakresu wykorzystywania pakietu Microsoft Office, edycji tekstów.

Choć wielu z nas może wydawać się, że doskonale znamy i potrafimy posługiwać się wspomnianym pakietem, to jednak często okazuje się, że wciąż kryje on przed nami wiele tajemnic, skrótów, ułatwień, które będą pomocne w wykonywaniu pracy zawodowej. Pamiętajmy również, że umiejętność obsługi oraz korzystania z komputera i różnego rodzaju programów komputerowych, znacznie zwiększa nasze szanse na rynku pracy i warto podnosić swoje kompetencje w tym zakresie.

Zadanie jest dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

 

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie