Rozlicz PIT i przekaż 1% podatku na działania społeczne!

Centrum Inicjatyw Lokalnych to Organizacja Pożytku Publicznego, która od 17 lat zajmuje się szeroko pojętą aktywizacją społeczną i zawodową. Wspieramy organizacje społeczne i kulturalne. Organizujemy akcje charytatywne na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych.

Sed porttitor lectus nibh. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis.

Program do rozliczeń PIT 2021

  • intuicyjna i prosta obsługa programu
  • PIT Asystent – kreator prowadzący „krok po kroku”

  • sprawna wysyłka e-deklaracji

  • komplet aktualnych deklaracji podatkowych
  • mechanizm wyłapywania błędów
  • skorzystanie z programu nic nie kosztuje

Program PIT FORMAT zadebiutował w 2007 roku, pojawiając się w serwisie dziennik.pl oraz na płytach załączanych do dziennika Polska The Times. Już wtedy zyskał ogromne zaufanie użytkowników, którzy do chwili obecnej wyróżniają PIT FORMAT za czytelny interfejs, intuicyjną obsługę i stabilność systemu.

Darmowy program PIT, który Państwu proponujemy, to profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Długotrwała praktyka producenta programu, monitoring rynku oraz sugestie osób korzystających z programów do tworzenia rocznych zeznań podatkowych umożliwiły wdrożenie optymalnych rozwiązań. Zastosowanie specjalnego modułu znacznie ułatwia samodzielne rozliczenie PIT-u.

Program PIT FORMAT, jako jedyny w Polsce rekomendowany jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne!

O programie PIT Format

W okresie od stycznia do kwietnia, podstawowym narzędziem podatnika jest program do rozliczeń PIT. Proponowana przez nas aplikacja posiada wiele pozytywnych cech, wyróżniających ją na tle konkurencji. Przede wszystkim zajmuje jedynie 3MB, nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności.

Dodatkowo został w niej zastosowany moduł „PIT Asystent”, który znacząco ułatwia użytkownikowi pracę. Dostępność aktywnych formularzy podatkowych i obsługa deklaracji PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami oraz funkcjonalny moduł wydruku to kolejne atuty naszego programu do rozliczeń PIT. Bardzo ważny jest również fakt, że aplikacja w pełni współpracuje z eDeklaracjami Ministerstwa Finansów, co pozwala na sprawną wysyłkę rozliczenia. Program posiada również mechanizmy weryfikacji, dzięki którym automatycznie wyłapuje błędy popełnione przez użytkownika, a także mechanizm kopii zapasowej, który uchroni nas przed utratą niezapisanych dokumentów, np. na skutek awarii komputera.