Konkurs ekologiczny: „Chroń las razem ze mną”

Opublikowano: 7 marca 2022

Wiosną szczególnie doceniamy przyrodę, jej piękno, zachwycamy kolorami i zapachem kwiatów. O przyrodzie oraz ekologii należy jednak pamiętać przez cały rok, każdego dnia, 365 dni w roku. Od postaw ekologicznych zależy jakość naszego życia i to czy kolejnej wiosny znów będziemy mogli cieszyć się pięknem i bogactwem przyrody.

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedszkolaków z powiatu zawierciańskiego oraz uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z powiatu zawierciańskiego do wzięcia udziału w konkursie ekologiczno-plastycznym pn. „Chroń las razem ze mną”. Konkurs realizowany jest przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w ramach projektu „Z ekologią za Pan brat”, wspófinansowanego ze środków Fundacji Orlen, w ramach ogólnopolskiego programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi”. Partnerem projektu jest PGL LP Nadleśnictwo Siewierz.

Stwórz pracę plastyczną, która pokaże w jaki sposób można i warto dbać o lasy. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz załącznikami znajdującymi się poniżej. Konkurs trwa od 08.03.2022 do 18.03.2022 do godz. 15:00. Prace można składać w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Polskiej 14B w Zawierciu w godzinach od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku lub zgłosić prośbę o odebranie prac z placówki do dnia 15.03.2021 pod numerem: 32 67 020 14.

Wyniki zostaną ogłoszone do 24.03.2022.

Koordynatorem projektu jest Joanna Walczak, e-mail: walczak@cil.org.pl

  1. Regulamin konkursu plastycznego – Chroń las razem ze mną
  2. Załącznik nr 1 do regulaminu konkursu
  3. Załącznik nr 2 do regulaminu konkursu

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie