Już wiemy, kto je „Smacznie i zdrowo ze Społem”!

Opublikowano: 11 czerwca 2018

Idea prowadzenia zdrowego stylu życia powinna być przekazywana dzieciom od najmłodszych lat. Wystarczy pokazać najmłodszym, że zdrowe jedzenie może być smaczne, a podejście do właściwego odżywiania – kreatywne. Udało się to osiągnąć Centrum Inicjatyw Lokalnych, ARK Jobs Sp. z o.o. oraz PSS Społem Zawiercie, którzy zaprosili uczniów klas I-VI zawierciańskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Smacznie i zdrowo ze Społem”.

Poza umiejętnościami plastycznymi, uczestnicy musieli zaproponować hasło promujące zdrowy styl życia oraz oznaczyć pracę logiem sklepów Społem „Uśmiechnięte zakupy”.

Organizatorzy otrzymali 33 prace, które zachwyciły oryginalnością i nietuzinkowym podejściem do tematu. Przyznano dwa pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz sześć wyróżnień specjalnych. Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni!

Sprawdź zatem, czy znalazłeś/znalazłaś się na liście zwycięzców  i weź udział w Festynie Rodzinnym „Społem Przyjazne Motocyklistom”, podczas którego nastąpi rozdanie nagród.  Widzimy się 17 czerwca bieżącego roku (niedziela) od godziny 16:00 na parkingu przy sklepie Nasz Dom. Rozdanie nagród odbędzie się koło godziny 17:00. To będzie smaczny, zdrowy i rodzinny dzień! W załączniku dostępna jest lista laureatów konkursu.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie