Wygraj kurs prawa jazdy – konkurs!

Opublikowano: 28 października 2020

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa, a nic tak nie poprawia bezpieczeństwa jak dobra znajomość kodeksu drogowego!

Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby do sprawdzenia swojej wiedzy i wzięcia udziału w konkursie o przepisach ruchu drogowego organizowanym przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, Szkołę Jazdy ALFA oraz Spółdzielnię Socjalną Kuźnia!

Nagrodą główną w konkursie jest darmowy kurs na prawo jazdy! Za zajęcie drugiego miejsca uczestnik otrzyma 1000 zł zniżki na kurs prawa jazdy, a za trzecie miejsce 500 zł zniżki. Wszystkie nagrody dotyczą prawa jazdy kategorii B i zostaną zrealizowane w Szkole Jazdy ALFA w Zawierciu.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść w zamieszczony poniżej link i odpowiedzieć na pytania zadane w teście wstępnym, a następnie podać swoje dane kontaktowe. Na podstawie nadesłanych odpowiedzi, wyłonimy pięciu najlepszych uczestników, których zaprosimy do II etapu konkursu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29.11.2020. Prosimy o przemyślane odpowiedzi, ponieważ każdy uczestnik może rozwiązać test wstępny tylko raz.

Test wstępny i formularz zgłoszeniowyhttps://forms.gle/DwNuTeanMnK56Zs87

Szczegółowe informacje, regulamin oraz klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych dostępne są w załącznikach.

Powodzenia!

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie