Program do rozliczania PIT 2020, Darmowy i bezpłatny

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Przekaż 1 procent

A A A

Strona główna » Przekaż 1 procent

Centrum Inicjatyw Lokalnych to Organizacja Pożytku Publicznego, która od 15 lat zajmuje się szeroko pojętą aktywizacją społeczną i zawodową. Wspieramy organizacje społeczne i kulturalne. Animujemy lokalne społeczności. Organizujemy akcje charytatywne na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych.

Wypełniając PIT wspierasz nasze działania.

2020
Pobierz POBIERZ BEZPŁATNIE

Darmowy program do rozliczania PIT format 2020

Program zadebiutował w 2007 roku, pojawiając się w serwisie dziennik.pl oraz na płytach załączanych do dziennika Polska The Times.

Już wtedy zyskał ogromne zaufanie użytkowników, którzy do chwili obecnej wyróżniają PIT FORMAT za czytelny interfejs, intuicyjną obsługę i stabilność systemu. Program PIT FORMAT, jako jedyny w Polsce rekomendowany jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne!

W okresie od stycznia do kwietnia, podstawowym narzędziem podatnika jest program do rozliczeń PIT. Proponowana przez nas aplikacja posiada wiele pozytywnych cech, wyróżniających ją na tle konkurencji. Przede wszystkim zajmuje jedynie 3MB, nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności. Dodatkowo został w niej zastosowany moduł „PIT Asystent”, który znacząco ułatwia użytkownikowi pracę. Dostępność aktywnych formularzy podatkowych i obsługa deklaracji PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 wraz z załącznikami oraz funkcjonalny moduł wydruku to kolejne atuty naszego programu do rozliczeń PIT. Bardzo ważny jest również fakt, że aplikacja w pełni współpracuje z eDeklaracjami Ministerstwa Finansów, co pozwala na sprawną wysyłkę rozliczenia. Program posiada również mechanizmy weryfikacji, dzięki którym automatycznie wyłapuje błędy popełnione przez użytkownika, a także mechanizm kopii zapasowej, który uchroni nas przed utratą niezapisanych dokumentów, np. na skutek awarii komputera.

Darmowy program PIT, który Państwu proponujemy, to profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Długotrwała praktyka producenta programu, monitoring rynku oraz sugestie osób korzystających z programów do tworzenia rocznych zeznań podatkowych umożliwiły wdrożenie optymalnych rozwiązań. Zastosowanie specjalnego modułu znacznie ułatwia samodzielne rozliczenie PIT-u. Program w pewnym sensie prowadzi użytkownika „za rękę”, poprzez wszystkie etapy tworzenia rozliczenia podatkowego. Nawet osoby nie mające doświadczenia w sporządzaniu rozliczeń poradzą sobie z tym zadaniem bez najmniejszego problemu. Korzystając z nowego modułu, aby dokonać rozliczenia, wystarczy odpowiadać na zadawane przez program pytania. Z naszego darmowego programu PIT może skorzystać każdy – wystarczy zapisać aplikację na dysku swojego komputera i uruchomić instalator, a następnie postępować zgodnie z pojawiającymi się na ekranie komunikatami.

Nasze inicjatywy