Motywacja z Turcją w tle

Opublikowano: 29 października 2022

Antalya to miasto położone w południowo-zachodniej części Turcji, ośrodek administracyjny prowincji Antalya i kurort wypoczynkowy Riwiery Tureckiej. Przepiękne widoki, profesjonalne podejście i chęć działania to składniki, dzięki którym możliwe jest wzmacnianie kompetencji z zakresu motywacji w zespole przez uczestników projektu realizowanego w ramach akredytacji przyznanej Fundacji Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Uczestnikami wyjazdu do Turcji jest kadra zarządzająca i szkoleniowa FCIL, Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łazach i Zawierciańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która w okresie od 24.10.2022 do 04.11.2022 roku będzie każdego dnia wzmacniać swoje umiejętności oraz wiedzę w zakresie motywacji w zespole, odnajdywania mocnych stron członków swoich organizacji i wspierania ich w podejmowaniu kolejnych działań.

Za uczestnikami już kilka dni warsztatów, podczas których m.in.:

nauczyli się wizualizować swoje myśli oraz cele, a także pokonywać pojawiające się utrudnienia na drodze do ich realizacji; umiejętności w tym zakresie mają duże znaczenie dla funkcjonowania organizacji, ponieważ pozwalają na lepsze opracowywanie wspólnych inicjatyw, jasne wyznaczanie celów i ich osiąganie;

zdobyli wiedzę na temat podstaw motywacji, która rozumiana jest jako proces związany z dążeniem do realizacji celów i osiągania poprzez nie satysfakcji; motywacja może również opierać się na motywowaniu samego siebie lub innych osób do działania poprzez wyzwalanie pozytywnej energii i pasji w drugim człowieku;

wzięli udział w aktywnościach praktycznych dotyczących motywacji, w tym tworzeniu mapy myśli oraz celów, budowania zaufania.

W wolnym czasie uczestnicy mobilności przemierzają tureckie uliczki, poznają tamtejszą kulturę, obyczaje, smaki. Przed nimi jeszcze wiele wspaniałych dni w Turcji, podczas których będą wzbogacać i utrwalać swoją wiedzę. Jaki jest poziom motywacji uczestników do dalszych działań? Z pewnością 100%!

Partnerem projektu jest firma CESİM DİMEN MALİ MÜŞAVİRLİK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK z Turcji.

Numer projektu: 2021-1-PL01-KA121-ADU-000010600.

 

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie