Konkurs pt: „Ekologia w oczach dziecka II” – rozstrzygnięty!

Opublikowano: 8 listopada 2017

Konkurs plastyczny „Ekologia w oczach dziecka II”, którego celem było poszerzenie świadomości ekologicznej oraz działań na rzecz środowiska wśród przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych został rozstrzygnięty. Kreatywne oraz nowatorskie podejście najmłodszych sprawiły, że prace plastyczne, zgłaszane w trzech kategoriach: W świecie ekologicznych zasobów naturalnychDrugie życie śmieci oraz Czysty świat na kolejne 1000 lat na długo zostaną w pamięci komisji konkursowej.

Wpłynęło do nas aż 112 prac konkursowych z 14  zawierciańskich szkół oraz przedszkoli. W trzech kategoriach wiekowych oraz tematycznych na podium znalazło się 23 laureatów, a 17 dzieci otrzymało wyróżnienia. Wszystkie prace nas zachwyciły i pokazały, że dobro środowiska naprawdę leży na sercu najmłodszym mieszkańcom naszego regionu.

Uroczyste rozdanie nagród, wśród których znajdują się między innymi książki oraz gry edukacyjne odbędzie się 24.11.2017 o godzinie 12:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu, sala nr 203. W załączniku poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów. Jeszcze raz gratulujemy i namawiamy do dbania o przyrodę, bo… to się przydaje!

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie