Konkurs plastyczny „Zdemaskuj smog” – rozstrzygnięty!

Opublikowano: 25 października 2017

Celem konkursu „Zdemaskuj smog” było uświadomienie uczestnikom wpływu człowieka na jakość powietrza, jakim oddychamy. Chcieliśmy też zwiększyć świadomość najmłodszych co do zagrożeń dotyczących degradacji środowiska naturalnego. Zainteresowanie konkursem i jakość prac zdradzają, iż młodzi mieszkańcy naszego regionu mają wysoką świadomość proekologiczną.

Na konkurs wpłynęło aż 213 prac dzieci z 27 szkół i przedszkoli powiatu zawierciańskiego. Wszystkie prace były oryginalne i zdradzały wysoką kreatywność uczestników oraz przygotowane były na wysokim poziomie estetycznym i były zgodne z tematyką konkursu. Komisja po długich obradach dokonała wyboru laureatów konkursu plastycznego „Zdemaskuj smog”. Nagrodzono i wyróżniono 27 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.

Uroczyste rozdanie nagród laureatom odbędzie się 13.11.2017 r. o godzinie 12:00 w sali nr 203 Miejskiego Ośrodka Kultury „Centrum” im. Adama Mickiewicza w Zawierciu, ul. Piastowska 1. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy. Wyniki konkursu podajemy poniżej w załączniku oraz prezentujemy niektóre z wyróżnionych prac. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy!

 

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie