Konkurs plastyczny „Smacznie i zdrowo ze Społem” 2021

Opublikowano: 14 czerwca 2021

Centrum Inicjatyw Lokalnych, Ark Jobs Sp. z o.o. oraz Społem PSS Zawiercie serdecznie zapraszają uczniów zawierciańskich szkół podstawowych klas I-III oraz uczestników indywidualnych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Smacznie i zdrowo ze Społem”.

Ideą konkursu jest rozbudzenie zainteresowania dzieci w wieku szkolnym zdrowym stylem życia oraz wartościowym odżywianiem, dokonywaniem samodzielnych wyborów właściwych produktów w sklepach oraz zachęcenie do kreatywnego i twórczego działania.

Prace plastyczne w formacie A4 (niebędące konstrukcjami przestrzennymi) powinny przedstawiać zdrowe produkty żywnościowe dostępne do kupienia w sklepach Społem, zawierać hasło zachęcające do zdrowego stylu życia i odżywiania oraz logo sklepów Społem „Uśmiechnięte zakupy”.

Konkurs trwa od 14.06.2021 do 21.06.2021 do godziny 15:00. Prace konkursowe można składać w siedzibie Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ulicy Polskiej 14 B w Zawierciu, w sklepie PSS Społem Centrum przy ulicy Sikorskiego 22 w Zawierciu (parter i piętro) lub poprosić do dnia 17.06.2021 organizatora o osobisty odbiór prac w placówce szkolnej.

Dbajmy o zdrowie każdego dnia!

Regulamin oraz załączniki są dostępne poniżej.

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie