Gala rozdania grantów Programu Działaj Lokalnie 2021

Opublikowano: 1 lipca 2021

Wręczenie nagród w konkursie Działaj Lokalnie już za nami!

Uroczysta gala rozdania grantów odbyła się. 30 czerwca br. w Hotelu Zawiercie. Jak zwykle było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uhonorowani zostali zwycięzcy tegorocznej edycji. W tym roku, w programie Działaj Lokalnie stawiamy zarówno na walkę ze skutkami pandemii koronawirusa, jak również na społeczną integrację z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zebranych gości powitał Paweł Abucki – prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych, który osobiście wręczył nagrody wszystkim zwycięzcom i pogratulował włodarzom gmin. Galę poprowadziła Beata Hąc – koordynatorka programu „Działaj Lokalnie”, która w kilku zdaniach przypomniała zebranym jego ideę, a także przedstawiła prezentację multimedialną, podsumowującą poprzednie edycje Programu.

W konkursie przyznaliśmy dofinansowanie dla 9 projektów z sześciu gmin powiatu zawierciańskiego i myszkowskiego. Rozdaliśmy granty o łącznej kwocie 41 800 złotych!

Dziękujemy gościom za przybycie i przemiłą atmosferę, a mieszkańców gmin zachęcamy do udziału w projektach, które będą realizować grantobiorcy. Powodzenia!

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie