Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Wyniki konkursu "Bożonarodzeniowa Kartka Społem"

Wyniki konkursu "Bożonarodzeniowa Kartka Społem"

data dodania: 2020-12-01 09:25:05

Obrady Komisji Konkursowej
Świąteczne życzenia, wysyłanie kartek, wspólne kolędowanie - jak co roku wszyscy na to czekamy! Czekaliśmy również na kratywność przedszkolaków w tworzeniu bożonarodzeniowych kartek świątecznych. Cieszymy się, że mimo czasu pandemii, tak wielu wychowanków zawierciańskich przedszkoli wzięło udział w konkursie plastycznym na Bożonarodzeniową Kartkę Społem organizowanym przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, PSS Społem Zawiercie, Kuźnię Młodych Talentów oraz ARK Jobs.

Mamy przyjemność ogłosić, że pierwsze miejsce w konkursie zajęła Natasza Bryś z Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Katilandia”:

W tym roku otrzymaliśmy 151 terminowo nadesłanych prac. Kartki konkursowe były wykonane przy użyciu najróżniejszych materiałów, wszystkie pełne kolorów, pasji i świątecznej magii. Komisja zdecydowała się nagrodzić łącznie 36 prac, w tym trzy osoby otrzymały specjalne wyróżnienia przyznane przez organizatorów konkursu.

Centrum Inicjatyw Lokalnych przyznało wyróżnienie Antoniemu Stelmaszczykowi z Przedszkola nr 3, PSS Społem wyróżniło Polę Serwatko z Przedszkola nr 11, natomiast ARK Jobs - Dawida Ziębińskiego z Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Katilandia”.

Przypominamy, że zwycięska kartka zostanie wydrukowana i będzie sprzedawana w sklepach PSS Społem Zawiercie, a całkowity dochód ze sprzedaży wspomoże podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej. 

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, na rozdanie nagród zapraszamy jednego przedstawiciela z każdego przedszkola oraz zwycięzców: Nataszę, Antoniego, Polę oraz Dawida. Nagrody dla wyróżnionych dzieci zostaną przekazane przedstawicielom przedszkoli.

Rozdanie nagród odbędzie się w 10.12.20 (czwartek) o godzinie 10:00 w siedzibie PSS Społem przy ul. Mostowej 22 w Zawierciu.

W załączniku dostępna jest pełna lista laureatów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Prace konkursowe
I miejsce
Wyróżnienie ARK
Wyróżnienie CIL
Wyróżnienie PSS Społem
Strona głównaDrukujPDF