Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Wielkanocna Kartka Społem - wyniki

Wielkanocna Kartka Społem - wyniki

data dodania: 2018-03-02 13:38:02

Znamy już zwycięzców i wyróżnionych w konkursie plastycznym „Wielkanocna Karta Społem”, w którym wzięli udział najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Spośród 200 prac, które wpłynęły, przedstawiciele Społem PSS Zawiercie, Ark Jobs, Kuźni Młodych Talentów i Centrum Inicjatyw Lokalnych wybrali najciekawsze prace. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowania dzieci w wieku przedszkolnym szlachetnym zwyczajem jakim jest obdarowywanie się kartami świątecznymi. Przy wyborze prac jury brało pod uwagę oryginalność, pomysłowość, walory artystyczne oraz samodzielność wykonania.

Pierwsze miejsce zdobyła Julia Kisielewska z Przedszkola Nr 2 w Zawierciu. Karta wykonana przez Julię zostanie wydrukowana, a dochód z jej sprzedaży przeznaczony na zakup prezentów świątecznych dla podopiecznych z Domu Dziecka w Zawierciu. Wyróżnienia firmy Ark Jobs oraz Centrum Inicjatyw Lokalnych otrzymały:

Julia Markiewicz z Przedszkola Integracyjnego Nr 3 w Zawierciu

oraz

Alicja Masłowska z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Zawierciu.

Listę pozostałych wyróżnionych publikujemy poniżej. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy uczestnictwa oraz upominki. Gala rozdania nagród odbędzie się 19 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu o godzinie 10.00 w sali nr 305. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy i zachęcamy do zakupu zwycięskiej kartki (dostępnej w sklepach PSS Społem) i wysłanie życzeń do naszych najbliższych. Święta Wielkiej Nocy już tuż, tuż. 

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF