Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Szkolenie. "Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie".

Szkolenie. "Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie".

data dodania: 2014-08-14 11:15:26

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGO) 8 września do udziału w szkoleniu pt. „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie”.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą sporządzania wniosku o dofinansowanie z Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 (ASOS). Zostaną im przybliżone zasady sporządzania problematyki, celów, wskaźników projektu oraz tworzenia budżetu i harmonogramu. Planowany termin ogłoszenia konkursu przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej to pierwszy kwartał 2015 r. Warto więc poprzez udział w szkoleniu profesjonalnie przygotować się do aplikowania w konkursie.  

Szkolenie „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie” odbędzie się 8 września (poniedziałek) w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 (budynek MOK „CENTRUM”). Zajęcia rozpoczną się o godzinie 14.00 i potrwają 8 godzin lekcyjnych. Przewidziano również przerwę na posiłek. Szkolenie poprowadzi pani Monika Kołodziej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: gebka@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie” trwa do 03.09.2014 r.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, REGON, kod PKD organizacji (w przypadku, gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF