Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Szkolenie. Prawne aspekty funkcjonowania NGO

Szkolenie. Prawne aspekty funkcjonowania NGO

data dodania: 2013-09-26 13:40:53

Prowadzenie organizacji pozarządowej związane jest z koniecznością ciągłego uzupełniania wiedzy dotyczącej przepisów prawa i obowiązków NGO z nich wynikających. Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli III sektora do udziału w szkoleniu pt. „Prawne aspekty funkcjonowania NGO”, organizowanym w ramach projektu pt. Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych. Tematyka szkolenia będzie obejmowała podstawowe akty prawne regulujące funkcjonowanie NGO jak Ustawa o pożytku publicznym i wolontariacie oraz prawa i obowiązki NGO.

Szkolenie odbędzie się w dniu 23.10.2013 r. o godzinie 15.00 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK „CENTRUM”). Swoją wiedzą podzieli się z uczestnikami Tomasz Otko. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: szyszko@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/ 670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja trwa do 18 października 2013 r. Szkolenie jest przewidziane dla 12 osób, przy czym organizacja może zgłosić do udziału maksymalnie dwóch uczestników.

Osoby zakwalifikowane proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, Regon, kod PKD organizacji (w przypadku gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF