Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Jakub Porada odwiedził Zawiercie

Jakub Porada odwiedził Zawiercie

data dodania: 2013-11-13 13:33:00

Jakie umiejętności powinien posiadać dziennikarz i jak wykorzystać swoją szansę na sukces – o tym między innymi mówił dziennikarz TVN24 i TTV, Jakub Porada, który 12 listopada spotkał się w Zawierciu z uczestnikami projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”


We wtorkowe popołudnie Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu gościł dziennikarza telewizyjnego, Jakuba Poradę, znanego z takich mediów, jak TVN24 i TTV. Podczas spotkania, na którym oprócz uczestników projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” pojawiły się także inne osoby zainteresowane dziennikarstwem, Jakub Porada mówił o szczegółach swojej pracy. Zebranym w sali 203 zawierciańskiego MOK-u zalecał regularne rozćwiczanie aparatu mowy, aby zawsze i wszędzie być w stanie skutecznie wyrazić swoje myśli. Redaktor Porada zachęcał także do poszukiwania sposobu na siebie w branży dziennikarskiej, szukanie swojej szansy i – gdy się pojawi – odpowiednie jej wykorzystanie.


Spotkanie z Jakubem Poradą było trzecim z sześciu spotkań realizowanych w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska”. W czerwcu Zawiercie odwiedził Michał Olszański, we wrześniu – Roman Czejarek. Następne spotkanie ze znanym człowiekiem mediów odbędzie się w styczniu przyszłego roku.

Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Strona głównaDrukujPDF