Bezpieczni na drodze – rozstrzygnięcie konkursu

Opublikowano: 12 stycznia 2021

Bezpieczeństwo na drodze to podstawa, a nic tak nie poprawia bezpieczeństwa jak dobra znajomość kodeksu drogowego! Właśnie z tą myślą Centrum Inicjatyw LokalnychSzkoła Jazdy ALFA i Spółdzielnia Socjalna Kuźnia zorganizowali konkurs o przepisach ruchu drogowego. Na najlepszych uczestników czekały wysokie nagrody!

Nagrodę główną w konkursie zdobył Jakub Socha. Zwycięstwem zagwarantował sobie darmowy kurs prawa jazdy kat. B o wartości 2050 zł! Nagrodą za zajęcie drugiego miejsca, była zniżka na kurs prawa jazdy o wartości 1000 zł, która powędrowała do Marty Stani. Trzecią finalistką konkursu została Marta Socha, która otrzymała zniżkę na kurs o wartości 500 zł. Laureaci odebrali symboliczne czeki od organizatorów konkursu, podczas uroczystego spotkania w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych, 24 grudnia 2020 roku.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Pierwszy etap odbył się za pośrednictwem internetu, a jedynym warunkiem uczestnictwa było ukończenie 18 roku życia. Wszyscy, pełnoletni chętni mieli okazję wypełnić specjalnie przygotowany formularz testowy, sprawdzający ich znajomość przepisów ruchu drogowego.Uczestnicy, którzy wykazali się największą wiedzą, zostali zaproszeni na test komputerowy do drugiego etapu konkursu. Test z przepisów ruchu drogowego rozwiązali pod czujnym okiem instruktora Szkoły Jazdy ALFA. To właśnie w tej szkole, finaliści wykorzystają swoje nagrody i przygotują się do egzaminu na prawo jazdy. Pozostaje życzyć im powodzenia i szerokiej drogi!

Przeczytaj poprzednie artykuły na stronie