Zrób logo - odbierz nagrodę! - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Zrób logo - odbierz nagrodę!

Zrób logo - odbierz nagrodę!

data dodania: 2013-07-15 14:36:38

Centrum Inicjatyw Lokalnych ogłasza konkurs na swoje nowe logo. Ważniejsza od jakości graficznego przedstawienia jest sama idea zawarta w projekcie. Konkurs skierowany jest do uczestników w każdym wieku. Twórcy zwycięskiego logo przypadnie nagroda w wysokości 300 zł.

W ramach konkursu projekty graficzne w formacie JPG, PDF, CDR i PSD można przesyłać drogą mailową na adres logo@cil.org.pl do dnia 16 sierpnia. Wraz z projektem należy dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy – w formie zeskanowanej na podany e-mail, pocztą lub osobiście na adres: Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie, bądź faksem na numer telefonu 32 670 20 14, wewnętrzny 25. Projekty nie muszą być wykonane w sposób profesjonalny – do uczestnictwa wystarczą pomysł oraz najprostszy program graficzny, który każdy ma w swoim komputerze. Grafiki przedstawiające nowe logo Centrum Inicjatyw Lokalnych może przesłać każdy – w przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest jedynie wypełnione oświadczenie o zgodzie rodzica lub opiekuna na udział podopiecznego w konkursie. Autorzy najlepszych prac otrzymają wyróżnienia w postaci nagród pieniężnych oraz książkowych, a twórcy zwycięskiego logo przypadnie nagroda w wysokości 300 zł.

– „Nasza organizacja wciąż się rozwija, jesteśmy na etapie rozszerzania obszaru działania na teren ogólnopolski – mówi Paweł Abucki, wiceprezes Centrum Inicjatyw Lokalnych. – W związku z tym chcemy odświeżyć nasze logo – nowe powinno być nowoczesne, dynamiczne i nawiązujące do charakteru działalności CIL. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich zainteresowanych”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 sierpnia, o godzinie 12:00.
 
Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa oraz wytycznych projektów graficznych logo zawarte są w załączonym Regulaminie Konkursu. W celu wzięcia udziału w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 sierpnia, o godzinie 12:00.

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy