Szkolenie. Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Szkolenie. Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie

Szkolenie. Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie

data dodania: 2013-07-26 11:19:10

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza na szkolenie pt. „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie”.

Wiedza o pozyskiwaniu dotacji wciąż jest niewielka i obarczona licznymi stereotypami. Dla sporego grona osób zarówno terminologia związana z tymi zagadnieniami jak i wniosek stanowi przeszkodę uniemożliwiającą wszelkie działania w tym obszarze.

Dofinansowania mogą nadać rozpędu  działaniom organizacji pozarządowych  i umożliwić realizację celów statutowych. Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza do udziału w szkoleniu, na którym przybliżone będą zasady pisania wniosków o dofinansowanie zadań publicznych w ramach konkursów ogłaszanych np. przez urzędy miast czy starostwa.

Szkolenie odbędzie się 16.09.2013 r. w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK „CENTRUM”), początek o godzinie 15.30. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: szyszko@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/ 670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Zasady tworzenia projektów i pisanie wniosków o dofinansowanie”  trwa do 10 września 2013 r.

Osoby zakwalifikowane proszone są o przygotowanie na szkolenie następujących informacji: NIP, Regon, kod PKD organizacji (w przypadku gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy