Zakończono nabór wniosków - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Zakończono nabór wniosków

Zakończono nabór wniosków

data dodania: 2013-07-04 12:16:53

Zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie w programie „Działaj lokalnie”, finansowanym przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. Jego realizacją na terenie powiatu zawierciańskiego zajmuje się Centrum Inicjatyw Lokalnych. W ramach naboru złożono 9 wniosków na łączną kwotę ok. 35 tysięcy złotych.

Na projekty, które przejdą ocenę formalną i merytoryczną czeka w sumie 15,4 tys. złotych. Maksymalna kwota pojedynczego dofinansowania wynosi 6 tysięcy złotych. Minimum 25% całości finansowej projektu powinien stanowić wkład własny, w tym 5% – wkład finansowy. Pozostała część to wkład własny wnioskodawcy – usługowy, rzeczowy lub związany z pracą wolontariuszy.

W najbliższych tygodniach utworzona zostanie Lokalna Komisja Grantowa, w skład której wejdzie jeden przedstawiciel Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Komisja zdecyduje, które ze złożonych projektów najbardziej inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego oraz jakie są możliwości i potrzeby ich realizacji. Decyzje dotyczące przyznania dofinansowań poznamy w sierpniu.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy