Przepis na mistrza - wygraj staż! - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Przepis na mistrza - wygraj staż!

Przepis na mistrza - wygraj staż!

data dodania: 2021-06-24 12:09:49

Ucz się u boku mistrza! Kuźnia Młodych Talentów, Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz ARK Jobs zapraszają uczniów, studentów i wszystkie inne osoby pasjonujące się gotowaniem do udziału w konkursie kulinarnym pn. „PRZEPIS NA MISTRZA. Konkurs adresowany jest do osób pomiędzy 18-24 rokiem życia z powiatu zawierciańskiego. Partnerem konkursu jest Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Zawierciu.


Warto spróbować swoich kulinarnych sił, ponieważ nagrodą w konkursie jest miesięczny staż zawodowy w renomowanej restauracji w Warszawie. Zwycięzca konkursu będzie mógł przez miesiąc szlifować swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w jednej z najlepszych warszawskich restauracji „U Fukiera” Magdy Gessler, pod opieką szefa kuchni Patryka Burnickiego. Dodatkowo, laureat konkursu otrzyma 2000 zł stypendium szkoleniowego na pokrycie kosztów związanych z zakwaterowaniem w Warszawie.

Aby zgłosić się do konkursu należy przesłać swoje zgłoszenie, które zawierać będzie:
1. Zdjęcie samodzielnie wykonanej potrawy, przepis oraz dokładny opis wykonania potrawy.
2. List motywacyjny – uczestnik argumentuje dlaczego chce odbyć staż w restauracji, jakie ma doświadczenie w dziedzinie kulinarnej oraz zawodowe plany na przyszłość.
3. Dane osobowe – imię, nazwisko, data urodzenia, szkoła lub uczelnia, adres e-mail oraz numer telefonu (konieczny do kontaktu).

Organizatorzy konkursu wybiorą trzech najlepszych uczestników, których zaproszą do II etapu konkursu (finału), podczas którego uczestnicy przygotują przesłane w zgłoszeniu potrawy na żywo. Potrawy oceni Komisja Konkursowa powołana przez organizatora konkursu. Osoba, której potrawa zostanie najlepiej oceniona przez komisję zostanie zwycięzcą konkursu. Przypominamy, że konkursową potrawą nie może być deser.

Staż dla zwycięzcy konkursu realizowany będzie podczas tegorocznych wakacji, w terminie ustalonym indywidualnie.

Zgłoszenia należy wysyłać do 05 lipca 2021 r. na adres e-mail: 
smaga@cil.org.pl.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 32 67 020 14
Osoby, które prześlą do nas swoje zgłoszenia, akceptują regulamin konkursu zamieszczony w załączniku.

Wysyłajcie zgłoszenia i spełniajcie swoje marzenia!

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy