Wspomóż album i przejdź do historii - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Wspomóż album i przejdź do historii

Wspomóż album i przejdź do historii

data dodania: 2013-12-17 10:08:23

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza wszystkich zainteresowanych do współudziału w tworzeniu albumu historycznego pt. „Zawiercie na starej fotografii”.

– Publikacja z jednej strony będzie spełniała rolę kompendium wiedzy na temat historii Zawiercia, z drugiej – będzie stanowić niezwykły „portret” dawnej społeczności. Z racji, że to pierwsza tego typu publikacja w dziejach Zawiercia, każdy mieszkaniec lub sympatyk naszego miasta może dołożyć do jej powstania swoją „cegiełkę” - mówi Janusz Bieńkowski, prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Prace nad publikacją można wesprzeć, przekazując na ten cel 100 zł. W zamian za okazaną pomoc, imię i nazwisko darczyńcy zostanie zamieszczone na specjalnej stronie w albumie. Osoby, które przyczynią się powstania publikacji, otrzymają również egzemplarz albumu wraz z podziękowaniami od wydawcy.

Osoby zainteresowane wsparciem przedsięwzięcia proszone są o kontakt z Joanną Janik-Jaworską, tel. 533421953, email: janik@cil.org.pl, Centrum Inicjatyw Lokalnych, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie, w godz. 7.00 – 15.00.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy