Twoja ulubiona opowieść biblijna: ogłoszenie wyników 20 września - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Twoja ulubiona opowieść biblijna: ogłoszenie wyników 20 września

Twoja ulubiona opowieść biblijna: ogłoszenie wyników 20 września

data dodania: 2013-08-08 13:21:55

Centrum Inicjatyw Lokalnych dziękuje wszystkim uczestnikom za nadesłane prace plastyczne w ogólnopolskim konkursie „Twoja ulubiona opowieść biblijna”.

„Liczba przesłanych rysunków przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Prace możemy liczyć w setkach, a może nawet w tysiącach. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni przesunąć termin ogłoszenia wyników z 20 sierpnia na 20 września br. Chcemy dać czas komisji konkursowej, aby mogła zapoznać się dokładnie z każdą nadesłaną pracą. Prosimy wszystkich uczestników o uzbrojenie się jeszcze w chwilę cierpliwości - mówi Aleksandra Kubas-Chojna, koordynator konkursu.

Przypomnijmy, że organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci są Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie. Patronat medialny nad artystycznymi zmaganiami objął Tygodnik Katolicki „Niedziela”.

Za najlepsze rysunki przewidziano atrakcyjne nagrody, m.in. tablety, odtwarzacze mp3 i koszyki ze słodyczami leśniowskimi. Ponadto zwycięskie prace znajdą się w specjalnie przygotowanym kalendarzu na rok 2014. Dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na realizację szczytnego zamierzenia Ojców Paulinów, jakim jest budowa Centrum Pomocy Rodzinie w Leśniowie.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy