Trwa doradztwo dot. wdrażania konsultacji społecznych! - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Trwa doradztwo dot. wdrażania konsultacji społecznych!

Trwa doradztwo dot. wdrażania konsultacji społecznych!

data dodania: 2013-11-04 07:57:54

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta Zawiercie oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Zawierciu do skorzystania z usług doradztwa dot. wdrażania konsultacji społecznych organizowanego w ramach projektu „To jest Twoja decyzja!”. 

Doradca udzieli zainteresowanym porad dotyczących indywidualnych problemów i niejasności w kwestii wdrażania konsultacji społecznych. Doradztwo odbywać się będzie przez cały okres trwania projektu, tj. do dnia 28.02.2015 r. bądź do wyczerpania limitu 200 godzin.

Wsparcie doradcze prowadzone jest stacjonarnie w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego w Zawierciu, Biuro ds. Komunikacji Społecznej, ul. Piastowska 1 w Zawierciu, tak by zapewnić wszystkim uczestnikom równy dostęp do niniejszej usługi. Wsparcie doradcze świadczone jest bezpłatnie.

Osoby, które chcą wziąć udział w doradztwie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku.  Formularz odstępny jest także do pobrania w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu jak i w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, Biuro ds. Komunikacji Społecznej, ul. Piastowska 1 w Zawierciu. Wypełniony formularz należy przesłać na adres niedzielska@cil.org.pl bądź i.wiklik@zawiercie.eu. Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 Zawiercie bądź faxem na numer 32/ 670 20 14, a także w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, Biuro ds. Komunikacji Społecznej, ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie. Osoby, które chcą wziąć udział w doradztwie powinny zgłosić się do siedziby CIL bądź UM, Biuro ds. Komunikacji Społecznej, celem ustalenia dokładnego terminu doradztwa.

Osoby, którym udzielane będzie doradztwo proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, Regon, Kod PKD organizacji oraz zabranie dowodu osobistego. Dane te są niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

W razie pytań prosimy o kontakt z Sylwią Niedzielską, e-mail: niedzielska@cil.org.pl, tel. 32/670-20-14 wew. 20.
Doradztwo prowadzone jest w ramach projektu „To jest Twoja decyzja!”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy