Szkolenie. "Realizacja, monitoring i sprawozdawczość projektów finansowanych z dotacji". - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Szkolenie. "Realizacja, monitoring i sprawozdawczość projektów finansowanych z dotacji".

Szkolenie. "Realizacja, monitoring i sprawozdawczość projektów finansowanych z dotacji".

data dodania: 2014-05-05 09:25:53

Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGO) 16 maja 2014 roku do udziału w szkoleniu pt. „Realizacja, monitoring i sprawozdawczość projektów finansowanych z dotacji”.

Tematyka szkolenia będzie obejmowała m.in.: analizę umowy o dotację, obowiązki i prawa zleceniobiorcy, najczęściej popełniane błędy przy sporządzaniu wniosku i sprawozdania, rozliczanie dotacji oraz prawidłowe wypełnienie sprawozdania końcowego.

Szkolenie „Realizacja, monitoring i sprawozdawczość projektów finansowanych z dotacji” odbędzie się 16 maja (piątek) w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 (budynek MOK „CENTRUM”). Zajęcia rozpoczną się o godzinie 15.00. Szkolenie poprowadzi pani Iwona Bugaj. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: gebka@cil.org.pl
Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja na szkolenie pt. „Realizacja, monitoring i sprawozdawczość projektów finansowanych z dotacji” trwa do 13.05.2014 r.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, Regon, kod PKD organizacji (w przypadku, gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy