Szkolenie. Działalność gospodarcza w NGO - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Szkolenie. Działalność gospodarcza w NGO

Szkolenie. Działalność gospodarcza w NGO

data dodania: 2013-09-30 10:05:50

Czy organizacja pozarządowa może prowadzić działalność gospodarczą? Jakie są konsekwencje podjęcia takich decyzji? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać podczas kolejnego szkolenia w ramach projektu Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych, pt. „ Działalność gospodarcza w NGO”.

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do skorzystania z okazji do zdobycia informacji w kwestiach takich jak: działalność statutowa a gospodarcza, akty prawne regulujące działalność gospodarczą, zmiany  rejestrowe organizacji związane z  prowadzeniem działalności gospodarczej oraz działalność gospodarcza a działalność odpłatna.

Szkolenie odbędzie się w dniu 25.10.2013 r. o godzinie 15.00 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ul. Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK „CENTRUM”).

Swoją wiedzą podzieli się z uczestnikami Michał Szafrański.  Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: szyszko@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/ 670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie.

Rekrutacja trwa do 21 października 2013 r. Szkolenie jest przewidziane dla 12 osób, przy czym organizacja może zgłosić do udziału maksymalnie dwóch uczestników.

Osoby zakwalifikowane proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, Regon, kod PKD organizacji (w przypadku gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy