Szkolenie dla przedstawicieli III sektora "Budowanie relacji NGO z partnerami społecznymi" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Szkolenie dla przedstawicieli III sektora "Budowanie relacji NGO z partnerami społecznymi"

Szkolenie dla przedstawicieli III sektora "Budowanie relacji NGO z partnerami społecznymi"

data dodania: 2013-10-21 13:02:04

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza na szkolenie „Budowanie relacji NGO z partnerami społecznymi” w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”.

Tematyka będzie obejmowała między innymi zagadnienia dotyczące budowania relacji organizacji pozarządowych z innymi podmiotami i współpracę między nimi. Nakreślone zostaną cele i spodziewane efekty współpracy NGO z jednostkami samorządu terytorialnego, biznesem i innymi NGO. Swoimi doświadczeniami podzieli się z uczestnikami Adrian Kowalski z Fundacji Ulica.

Szkolenie odbędzie się 06.11.2013 r. o godzinie 15.00 w siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy ulicy Piastowskiej 1 w Zawierciu (budynek MOK). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Należy go przesłać na adres: szyszko@cil.org.pl

Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 w Zawierciu lub faksem na numer 32/ 670 20 14. Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie. Rekrutacja trwa do 31 października 2013 r. Szkolenie jest przewidziane dla 12 osób, przy czym organizacja może zgłosić do udziału maksymalnie dwóch uczestników.

Osoby zakwalifikowane proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, Regon, kod PKD organizacji (w przypadku gdy organizacja nie podpisywała jeszcze deklaracji uczestnictwa w projekcie) oraz o zabranie dowodu osobistego. Dane te będą niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Zawierciański Inkubator Organizacji Pozarządowych”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

-
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy