Spotkanie z Romanem Czejarkiem - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Spotkanie z Romanem Czejarkiem

Spotkanie z Romanem Czejarkiem

data dodania: 2013-09-18 14:13:02

„Kawa, czy herbata?”, „Pytanie na śniadanie” i „Gilotyna” – to tytuły programów kojarzonych z nazwiskiem dziennikarza, który 28 września w zawierciańskim MOK-u spotka się z uczestnikami projektu. Nasze miasto odwiedzi Roman Czejarek.

Spotkanie ze znanym dziennikarzem odbędzie się sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu, przy ulicy Piastowskiej 1, w ostatnią sobotę września – początek o godzinie 12:00. Jest ono przeznaczone dla uczestników projektu realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych – 60 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zawierciańskiego. Wziąć udział w spotkaniu może jednak każdy zainteresowany dziennikarstwem.
 
Projekt „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. W jego ramach odbywa się cykl warsztatów dziennikarskich, uczniowie przygotowują gazetki szkolne, czasopisma aktywności społecznej i współredagują portal internetowy mlody.zawiercianin.pl, a także biorą udział w spotkaniach ze znanymi dziennikarzami oraz debatach z przedstawicielami lokalnego życia publicznego. Na listopad zaplanowany jest wyjazd dziennikarski do Łodzi dla liderów grup. Projekt potrwa do końca września 2014 r.

 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy