Spotkanie z Jakubem Poradą - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Spotkanie z Jakubem Poradą

Spotkanie z Jakubem Poradą

data dodania: 2013-10-31 12:26:16

We wtorek 12 listopada w zawierciańskim MOK-u rozpocznie się spotkanie z Jakubem Poradą – dziennikarzem TVN, znanym z takich programów jak „Poranek TVN24”, „Prosto z Polski” i „Dzień po dniu”.

Jakub Porada swoją karierę dziennikarską rozpoczął w katowickim oddziale TVP oraz Radiu Plus. W latach 2001-2011 pracował w TVN24, a od ubiegłego roku jest dziennikarzem stacji TTV. Spotkanie jest przeznaczone głównie dla uczestników projektu realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych – 60 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu zawierciańskiego. Wziąć udział w spotkaniu może jednak każdy zainteresowany dziennikarstwem. Spotkanie odbędzie się 12 listopada w Zawierciu o godzinie 16:00 w sali 203 Miejskiego Ośrodka Kultury.

Projekt „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. W jego ramach odbywa się cykl warsztatów dziennikarskich, uczniowie przygotowują gazetki szkolne, czasopisma aktywności społecznej i współredagują portal internetowy mlody.zawiercianin.pl, a także biorą udział w spotkaniach ze znanymi dziennikarzami oraz debatach z przedstawicielami lokalnego życia publicznego. Na listopad zaplanowany jest wyjazd dziennikarski do Łodzi dla liderów grup. Projekt potrwa do końca września 2014 r.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy