Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Społecznicy są wśród nas

Społecznicy są wśród nas

data dodania: 2017-04-28 12:27:59

 Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz pismo „Zawiercianin” ogłosili konkurs „Społecznicy są wśród nas”. Jego celem jest promowanie osób działających na rzecz lokalnej społeczności.

- Jeśli znają Państwo osobę, która angażuje się w działania społeczne, jest wolontariuszem, pomaga innym, proszę napisać o tym do nas. Najciekawsze historie społeczników zostaną zaprezentowane w kolejnym wydaniu „Zawiercianina” – podkreśla Paweł Abucki, redaktor naczelny pisma.

W celu zgłoszenia osoby do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy,  a następnie wysłać lub złożyć go osobiście w siedzibie Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu do dnia 28.04.2017 r. Formularz można pobrać ze strony www.cil.org.pl. 5 osób, które najciekawiej opiszą społeczników nagrodzone zostaną atrakcyjnymi nagrodami.

Najnowszy numer czasopisma aktywności społecznej „Zawiercianin” dostępny jest w biurze CIL przy ul. Senatorskiej. Mamy nadzieję, że jego lektura będzie stanowiła inspirację do odnalezienia wśród swoich najbliższych, sąsiadów, rodziny osób, które zasługują na wyróżnienie i docenienie ich działalności.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy