Rozstrzygnięcie konkursu "Bożonarodzeniowa Kartka Społem" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu "Bożonarodzeniowa Kartka Społem"

Rozstrzygnięcie konkursu "Bożonarodzeniowa Kartka Społem"

data dodania: 2019-11-27 14:00:31

Składanie świątecznych życzeń i przesyłanie sobie pocztówek to tradycja Świąt Bożego Narodzenia. Tym bardziej cieszy nas, że tak wielu wychowanków zawierciańskich przedszkoli wzięło udział w konkursie plastycznym na Bożonarodzeniową Kartkę Społem organizowanym przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, PSS Społem Zawiercie, Kuźnię Młodych Talentów oraz ARK Jobs.

Mamy przyjemność ogłosić, że pierwsze miejsce w konkursie zajęła Zuzanna Staśko, czteroletnia wychowanka Przedszkola nr 8 "Bajkoludki" w Zawierciu. Jej praca niebawem trafi do sprzedaży w sklepach Społem Zawiercie.  

W tym roku otrzymaliśmy rekordową ilość zgłoszeń od 293 uczestników z czternastu przedszkoli. Prace konkursowe były wykonane przy użyciu najróżniejszych materiałów, ale wszystkie były pełne kolorów, pasji i świątecznej magii. Komisja zdecydowała się nagrodzić 34 prace, w tym trzy osoby otrzymają specjalne wyróżnienia przyznane przez organizatorów konkursu: od Centrum Inicjatyw Lokalnych dla Wiktorii Franczyk z Przedszkola nr 5, od Społem Zawiercie dla Darii Sztompki z Przedszkola nr 2 oraz od ARK Jobs dla Aleksandra Drzewińskiego z Dwujęzycznego Niepublicznego Przedszkola i Żłobka "Katilandia".

Przypominamy, że zwycięska kartka zostanie wydrukowana i będzie sprzedawana w sklepach PSS Społem Zawiercie, a całkowity dochód ze sprzedaży wspomoże podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej. 

Rozdanie nagród dla wszystkich wyróżnionych uczestników odbędzie się 3 grudnia (wtorek) o godzinie 10:30 w Bistro Mojego Brata.

W załączniku dostępna jest pełna lista laureatów. Zachęcamy do sprawdzenia czy Wasi wychowankowie lub dzieci znajdują się na liście. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy wraz z opiekunami na rozdanie nagród. 

 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy