Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bożonarodzeniowa Kartka Społem" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bożonarodzeniowa Kartka Społem"

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bożonarodzeniowa Kartka Społem"

data dodania: 2018-11-28 12:37:51

Organizatorzy konkursu

Tradycja świąt tkwi w potrawach, kolędach i bożonarodzeniowych kartkach pocztowych.

27 listopada bieżącego roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowa Kartka Społem”, zorganizowany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, Kuźnię Młodych Talentów, PSS Społem Zawiercie oraz ARK Jobs.

Przedszkolaki oraz dzieci w wieku przedszkolnym z Zawiercia wykazały się kreatywnością, ciekawym podejściem do tematu świąt oraz technikami wykonania. W konkursie wzięło udział 14 przedszkoli i zgłoszono łącznie aż 232 prace! Komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem dokonania wyboru zwycięzcy. Główną nagrodę i pierwsze miejsce zajął Hubert Szwej z Przedszkola nr 8. Organizatorzy przyznali trzy wyróżnienia specjalne: wyróżnienie od Centrum Inicjatyw Lokalnych dla Dominika Gajka z Niepublicznego Przedszkola przy Parafii Katolickiej p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego, od PSS Społem Zawiercie dla Mai Jagieły z Przedszkola nr 3 oraz od ARK Jobs dla Leny Dąbrowskiej z Przedszkola nr 6.

Piękne i różnorodne prace zasługują na docenienie. Dlatego też zdecydowano się na przyznanie dodatkowych wyróżnień aż 30 dzieciom. Przypomnijmy, że zwycięska kartka zostanie wydrukowana i sprzedawana w sklepach PSS Społem Zawiercie, a całkowity dochód ze sprzedaży wspomoże podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej.  

Rozdanie nagród nastąpi 5 grudnia o godzinie 11:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu, sala 305. W załączniku dostępna jest pełna lista laureatów. Sprawdź, czy znalazło się na niej Twoje nazwisko!

Załączniki:
Prace konkursowe
Prace konkursowe
Zwycięska kartka autorstwa Huberta Szweja
Wyróżniona kartka autorstwa Mai Jagieły
Wyróżniona kartka autorstwa Dominika Gajka
Wyróżniona kartka autorstwa Leny Dąbrowskiej
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy