Rekrutacja do zadania pn. "Aktywniejsi z każdym dniem - działania na rzecz osób niepełnosprawnych" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2019

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Rekrutacja do zadania pn. "Aktywniejsi z każdym dniem - działania na rzecz osób niepełnosprawnych"

Rekrutacja do zadania pn. "Aktywniejsi z każdym dniem - działania na rzecz osób niepełnosprawnych"

data dodania: 2020-10-15 13:55:21

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza osoby niepełnosprawne z powiatów zawierciańskiego oraz myszkowskiego do udziału w zdaniu dofinansowanym z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego pn. „Aktywniejsi z każdym dniem – działania na rzecz osób niepełnosprawnych”.

Celem zadania jest zapewnienie rozwoju zawodowego oraz społecznego osobom niepełnosprawnym (bez względu na rodzaj niepełnosprawności) z powiatów zawierciańskiego i myszkowskiego w wieku 20-40 lat, poprzez zorganizowanie warsztatów zawodowych oraz wycieczek regionalnych. Zadanie skierowane jest zarówno do osób pracujących, jak i pozostających bez zatrudnienia.

Aktywizacja zawodowa umożliwi osobom niepełnosprawnym uzyskanie nowych umiejętności i kwalifikacji, które wzmocnią ich pozycję na rynku pracy. Z kolei organizacja wycieczek regionalnych przyczyni się do wzmocnienia ich kompetencji społecznych i interpersonalnych.

W projekcie weźmie udział 10 uczestników.

O zakwalifikowaniu się do projektu decydują: spełnianie wymogów określonych Regulaminem oraz kolejność zgłoszeń.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz klauzula informacyjna są dostępne w załączniku.

 

Zgłoszenia proszę kierować na adres e-mail: hac@cil.org.pl

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27.10.2020 roku.

 

 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy