"Wielkanocna Kartka Społem" - czas na konkurs plastyczny! - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2019

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » "Wielkanocna Kartka Społem" - czas na konkurs plastyczny!

"Wielkanocna Kartka Społem" - czas na konkurs plastyczny!

data dodania: 2020-02-26 13:47:50

Tegoroczna zima zapomniała założyć śnieżny szal i tylko na moment ozdobiła mrozem drzewa i okna. Ale my, jak co roku pamiętamy, że zbliżają się Święta Wielkiej Nocy! Dlatego już teraz Centrum Inicjatyw Lokalnych, PSS Społem Zawiercie, Kuźnia Młodych Talentów oraz ARK Jobs zapraszają zawierciańskich przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Wielkanocna Kartka Społem”.

Prace konkursowe mogą zgłaszać przedszkola oraz uczestnicy indywidualni w terminie od 26.02.2020 r. do 13.03.2020 r. do godziny 15:00 w siedzibie Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ulicy Polskiej 14 B w Zawierciu, w sklepach PSS "Społem" Centrum, przy ulicy Sikorskiego 22 w Zawierciu lub zgłosić do dnia 10.03.2019 prośbę o osobisty odbiór prac przez organizatora w placówce.

Prace powinny być w formacie A4 i zawierać w widocznym miejscu logo Społem - Uśmiechnięte Zakupy. Przypominamy, że prace NIE MOGĄ być konstrukcjami przestrzennymi.

Zwycięska kartka zostanie nagrodzona oraz wydrukowana w formie pocztówki, a uzyskany ze sprzedaży dochód wesprze podopiecznych Domu Dziecka w Zawierciu .

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w załączniku.

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy