Podsumowanie "Jurajskich Kadr Ratowniczych" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Podsumowanie "Jurajskich Kadr Ratowniczych"

Podsumowanie "Jurajskich Kadr Ratowniczych"

data dodania: 2013-10-01 10:28:36

Dobiegł końca projekt „Jurajskie Kadry Ratownicze” realizowany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych (CIL). W sobotę 28 września w Porębie odbyło się spotkanie podsumowujące, na którym uczestnicy projektu w miłej atmosferze mogli podzielić się swoimi wrażeniami z przebytych szkoleń.

Podczas spotkania rozdane zostały certyfikaty ukończenia kursów przeprowadzonych w ramach projektu. Zaproszeni goście mieli także możliwość skorzystania z przygotowanego przez CIL poczęstunku. Piknikowa atmosfera sprzyjała integracji, co z pewnością pozytywnie wpłynie na realizację kolejnych inicjatyw związanych z lokalnymi jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych.

„To, jak wiele osób przybyło na spotkanie podsumowujące jest najlepszą recenzją samego projektu. Zainteresowanie ze strony strażaków ochotników było zresztą bardzo duże przez cały okres trwania „Jurajskich Kadr Ratowniczych”. Taki stan rzeczy daje nam gwarancję, że przeprowadzone przez nas działania dobrze wpisały się w zapotrzebowanie społeczne. Mamy też pewność, że w znaczący sposób wpłynęły na podniesienie kompetencji uczestników projektu i podniosły poziom bezpieczeństwa w powiecie zawierciańskim” – mówi Janusz Bieńkowski, prezes CIL.

Spotkanie podsumowujące projekt było imprezą towarzyszącą „XI Światowemu Festiwalowi Prażonek” zorganizowanemu przez Urząd Miasta Poręba.

Projekt „Jurajskie Kadry Ratownicze” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy