Nagrody dla przedszkolaków za "Bezpieczne wakacje" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Nagrody dla przedszkolaków za "Bezpieczne wakacje"

Nagrody dla przedszkolaków za "Bezpieczne wakacje"

data dodania: 2013-09-18 08:14:24

Do przedszkoli w Zawierciu oraz w Kuźnicy Starej udali się z wizytą przedstawiciele Centrum Inicjatyw Lokalnych (CIL). Powodem spotkania było wręczenie upominków dla wyróżnionych i nagrodzonych uczestników konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje”.

Przypomnijmy, że rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w sierpniu, ale dopiero po przerwie wakacyjnej było możliwe nagrodzenie zwycięzców i wyróżnionych. Dyplomy i upominki powędrowały do większości uczestników drogą pocztową. Do trzech przedszkoli: nr 3 i nr 7 w Zawierciu oraz do oddziału przedszkolnego w Kuźnicy Starej z nagrodami udali się przedstawiciele Centrum Inicjatyw Lokalnych.

„Bardzo się cieszymy, że mogliśmy osobiście wręczyć suweniry uczestnikom konkursu. To prawdziwa przyjemność i satysfakcja oglądać uśmiechy najmłodszych. Jest to dowód na to, że nasze działania są potrzebne i wartościowe  – mówi Joanna Janik-Jaworska, koordynator konkursu.

Konkurs „Bezpieczne wakacje” został zorganizowany przez Centrum Inicjatyw Lokalnych ze środków zgromadzonych z zeszłorocznych wpłat 1% podatku dochodowego. Partnerami przedsięwzięcia byli Grupa Jurajska GOPR i Park Wodny Jura w Łazach.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy