Konsultacje ws. Rady Gospodarczej - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konsultacje ws. Rady Gospodarczej

Konsultacje ws. Rady Gospodarczej

data dodania: 2013-11-15 08:07:35

zawiercie.powiat.pl

Od 14 listopada do 13 grudnia 2013 roku potrwają konsultacje w sprawie powołania przy prezydencie miasta Rady Gospodarczej.

W ramach konsultacji odbędą się dwa spotkania informacyjne, podczas których będzie można zapoznać się z projektem zarządzenia w tej sprawie, wyrazić swoją opinię oraz zgłosić własne propozycje.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 9 grudnia w sali nr 203 Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Piastowskiej 1, o godzinie 10:30. Kolejnym dniem, w którym będzie można wziąć udział w konsultacjach będzie środa, a spotkanie odbędzie się również w MOK o godzinie 16:30.

Projekt konsultowanego zarządzenia w sprawie powołania Rady Gospodarczej dostępny jest w załączeniu.

Według zamierzeń, Rada Gospodarcza będzie liczyć nie mniej niż 9 członków, a działalność w niej będzie społeczna, a więc nieodpłatna. Według konsultowanego projektu, Rada będzie ciałem opiniodawczym prezydenta Zawiercia i doradzać będzie w sprawach związanych z rozwojem gospodarczym miasta. Radę – według projektu – będą mogli tworzyć zawierciańscy przedsiębiorcy oraz przedstawiciele środowisk gospodarczych.

Konsultacje odbywają się ramach unijnego projektu „To jest Twoja Decyzja” finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizuje Centrum Inicjatyw Lokalnych w partnerstwie z Urzędem Miejskim w Zawierciu.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy