Konsultacje w sprawie programu współpracy z NGO - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konsultacje w sprawie programu współpracy z NGO

Konsultacje w sprawie programu współpracy z NGO

data dodania: 2013-10-03 12:57:37

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Zawierciu serdecznie zaprasza na spotkanie w sprawie opracowania szczegółów „Programu współpracy powiatu zawierciańskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2014”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 7 października 2013 r. o godz. 14:00 w Starostwie Powiatowym w Zawierciu w sali 122.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, do udziału w nim zaproszeni są przedstawiciele wszystkich organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego z terenu powiatu zawierciańskiego.

Celem spotkania będzie wspólne wypracowanie przez przedstawicieli: organizacji pozarządowych, Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego i Starostwa Powiatowego w Zawierciu propozycji zakresów realizacji zadań publicznych w priorytetowych obszarach pożytku publicznego.

- „Chodzi o wypracowanie zakresu w jakim lokalne NGO będą mogły realizować dotacje finansowane przez Starostwo. W poprzednich latach organizacje zgłaszały uwagi, że ich propozycje projektów nie mieszczą się w priorytetach Starostwa. Teraz jest okazja by to wspólnie ustalić”. – mówi Paweł Abucki, Przewodniczącej Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy